
▶ Luister afl. 196 via Spotify
▶ Luister afl. 196 via andere platformen
Het waren vier lange maar hele mooie dagen MOTORbeurs Utrecht 2026. Met beursmanager Rachel Jankowsky blikken we terug op hoogtepunten, belangrijke handtekeningen én het sluiten van een nieuwe samenwerking met een ander groot motorfestival.
Het waren ook vier dagen waarop veel tweedehands motoren zijn verkocht. En één van die kopers hoort in deze aflevering of hij of zij het aankoopbedrag terugkrijgt. Maar er zijn nog veel meer prijzen te vergeven. Rachel praat je helemaal bij.
We hebben zelf voldoende tijd gehad om ook eens fictief met € 100.000,- te shoppen. We stellen de vraag vaak aan onze gasten maar kunnen hem nu zelf ook beantwoorden.
DANK! Aan alle gasten die aanschoven achter de podcastmicrofoon. Ook aan de assistenten Richard, Merijn, Mart, Wouter, Steven, Fijke, Saschina, Niels, Mathijs en Néia die op de stand hebben geholpen met flyeren en het beantwoorden van vragen! Aan Lars voor de inmiddels traditionele kaasstengels. Aan Bobby van Magic Motorcycles voor de support. Aan Combi Motors Verzekeringen voor de heerlijke snoeppot die ons teveel calorieën heeft opgeleverd :-). Aan KEvents voor de fantastische techniek en aan partner Insta360 voor de goodiebags. En natuurlijk aan het hele team van Jaarbeurs Utrecht en Marjolijn en Rachel in het bijzonder!
Zonder jullie allemaal waren deze vier dagen niet mogelijk geweest
SHOWNOTES
– MOTORbeurs Utrecht
– Riders
– Biker Koffie, brandstof voor bikers
– Handigschoonmaken.nl
– Motorrijdersactiegroep MAG
